مریلند مهندسین Repurpose شير به عنوان هواکش برای مبارزه با COVID-19

آنها می گویند روزی از نبوغ و برای گروهی از مهندسین در مریلند انجام بخشی خود را برای مبارزه با COVID-19 که شعا

توسط HASHTADONOH در 24 فروردین 1399

Engineer moms repurpose breast pumps as ventilatorsآنها می گویند روزی از نبوغ و برای گروهی از مهندسین در مریلند انجام بخشی خود را برای مبارزه با COVID-19 که شعار آنها در حال قرار دادن به عمل به آنها repurpose شير به عنوان هواکش.

با COVID-19 جهان بیش از همه ما در حال پیدا کردن خود را زندگی می کنند یک زندگی بسیار متفاوت از ما فقط چند هفته پیش. و برای بسیاری از ما که متاسفانه شامل صفحه نمایش زمان به عنوان این است که چگونه ما در حال اتصال و ابتلا به آنچه در جهان اتفاق می افتد.

بنابراین تصور من لذت خالص و غرور به من perused محلی من صفحات رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن محلی مردم با هم برای همیشه از جامعه و جهان است. شوهر من یک وظیفه فعال دریایی است که مستقر در این ایستگاه هوایی نیروی دریایی و این مهندسین محلی اعضای جامعه است. و آنها در حال انجام باور نکردنی و شگفت انگیز همه چیز!

#NAWCAD مهندسین تبدیل شير به فن خاموش-وظیفه | وظیفه یا خاموش — در اینجا این است که چگونه مردم ما #MakeAnImpact...

ارسال شده توسط نیروی دریایی جنگ های هوایی مرکز هواپیما تقسیم بر چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020

نگرانی بیش از داشتن کافی نیست هواکش برای نجات جان افراد آسیب دیده توسط COVID-19 واقعی است و به همین دلیل همه ما به شدت در تلاش برای مطمئن شوید که در بیمارستان ها هستند و نه غیرمنتظره. در حالی که وجود دارد تخمین می زند که نزدیک به یک میلیون نفر در ایالات متحده ممکن است نیاز یکی از 200,000 موجود هواکش در طول این همه گیر بدیهی است که نگرانی معتبر است.

مرتبط: آنچه شما می توانید انجام دهید برای کودک شما اضطراب در طول COVID-19

و که در آن Brandi Gerstner و اعطای Gerstner به نیروهای با دوستان الکس اسکات و راشل LaBatt. با استفاده از معکوس ساکشن عملکرد پمپ پستان می تواند آنها را تبدیل به متناوب با فشار مثبت هواکش و Gerstner الهام گرفته شده بود پس از دیدن FDA تایید اضطراری استفاده از دستگاه های پزشکی برای تهویه فشار مثبت.

صحبت کردن با یکی از ما محلی, اخبار رسانه های Baynet Brandi گفت که یک پمپ پستان با استفاده از زننده فواصل و پزشکی دستگاه تایید شده توسط FDA است که می تواند بررسی شود. دانستن آنها شده است مورد استفاده توسط مادران برای نسل او تعجب اگر او می تواند معکوس کردن جریان–به باد به جای مکیدن–و او راست به کار های مختلف در تلاش تکنیک های مهندسی را با پمپ به او در زیرزمین. او با استفاده از یک پیچ گوشتی و یک X-Acto چاقو و در اصل یک بار دیگر ثابت کرد بچه ها superwomen!

بخشی از این مشکل با فن های است که آنها می تواند هزینه تا $50,000, و این زمانی است که وجود دارد نه یک جهان همه گیر می افتد. دستگاه Brandi و مهندسی دوستان با همکاری و در نهایت خواهد شد به فروش می رسد برای حدود $500. گام بعدی خود را در گرفتن این استفاده می شود به طور گسترده ای در جریان اصلی بیمارستان است به ریه نقد و بررسی این دستگاه در عرض پزشکی, شبیه سازی آزمایشگاه. سپس آن را به تایید FDA و به خط مقدم.

Gerstner گفت که بهترین قسمت در مورد یک پمپ به عنوان یک راه حل ممکن این است که بسیاری از مادران در حال حاضر باید این را در زیرزمین و یا در پستو و آنها را در دسترس برای استفاده است. تیم می داند که این یک تعمیر سریع اما آنها در حال کار برای پیدا کردن حق همکاران در زمینه های پزشکی برای کمک به آنها اعتبار خود را طراحی و شروع به تولید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هدف آنها این است که به سرعت در حال رسیدن به یک با کیفیت بالا و پزشکی, شبیه سازی آزمایشگاه و سپس به یک بیمارستان به عنوان به زودی ممکن است.

اگر شما می خواهم به کمک یک پمپ پستان و یا حمایت از مهندسین در تلاش های خود را, شما می توانید آنها را در تماس با breastpumpvent@gmail.com. شما همچنین می توانید نگه دارید تا با پیشرفت های خود را با پیروی از آنها را در Facebook صفحه.

عکس: راشل LaBattt

Lori Ennis
لری انیس
لری انیس زندگی بهترین خود را در هر کجا که زندگی دریایی سپاه می فرستد و او (شوهر)! در حال حاضر تماس مریلند صفحه اصلی خود را همراه با 9 سال لوقا و دو سردستهزنان خواننده اپرا لابرادور رتریور مخلوط لیلی و لوسی لری با افتخار می پوشد خود اعطا "ظروف سرباز یا مسافر داغ" تاج به طور منظم. لری دارای درجه در ارتباطات, روانشناسی و آموزش و پرورش او صرف روز نوشتن برای چندین نشریه که نزدیک و عزیز را به قلب او. بیشتر او خرج می کند و هر روز سپاسگزارم برای بهترین عنوان در جهان—"مامان." او یکی خوشحال و خدا را شکر گال!


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن